skribents007.1s.lv

 


Aicina 1.-12.klašu skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”


Aicina  1.-12.klašu skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”
Sagaidot 11. un 18.novembri, Aizsardzības ministrija (AM), Latvijas Kara muzejs un Nacionālie bruņotie spēki aicina 1. – 12.klases skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”,  informē AM.
Konkursa mērķis ir izzināt, ko nozīmē dzimtenes mīlestība un gatavība pašaizliedzīgi darboties tās labā, kādas ir mūsu valsts kopīgās vērtības, kuras esam gatavi aizstāvēt.
Interesantāko, radošāko darbu autorus sagaida pārsteigums no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.
AM stāstus aicina iesūtīt līdz 1.novembrim uz e-pasta adresi “konkurss@mod.gov.lv” vai pa pastu uz Kr.Valdemāra ielu 10/12, Rīgā, LV-1473, norādot adresātu – Militāri publisko attiecību departaments. Vienlaikus jānorāda arī skola, klase, vārds un uzvārds, kā arī e-pasta adrese. Stāsta apjoms – 150-200 vārdu.
Uzvarētājus paziņos 8.novembrī, un laikā no 11. līdz 18.novembrim labākie darbi tiks publicēti portālā “draugiem.lv”, kā arī aizsardzības nozares militāro ziņu portālā “www.sargs.lv”.
Papildu informācija par stāstu konkursu “Kas ir dzimtenes mīlestība?” var iegūt AM Militāri publisko attiecību departamentā, zvanot pa tālruni 67335093 vai sūtot elektronisku vēstuli uz e-pastu “konkurss@mod.gov.lv“.
Komentāri (0)  |  2013-10-17 09:52  |  Skatīts: 1140x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ