skribents007.1s.lv

 


Prozas lasījumi 2013


Prozas lasījumi ir pasākums, kuru organizē tie- Latvijas Literatūras centrs, kuru nosaukums neatbilst reālajai darbībai, jo LLC jāsauc būtu ne par Latvijas ,bet gan Savējo Literatūras centru. Ja jautāsiet kāpēc, tad zemāk ir vēl viens pamatojums (pie tā, ko agrāk esmu rakstījis) . Ir pasākumi, kuri notiek, jo jāiztērē valsts piešķirtā nauda, bet ir arī pasākumi, ko organizē paši autori, lai popularizētu veikumu, lasītājiem būtu iespēja tikties ,dzirdēt.  Zemāk redzam radošas apvienības "Dore" (tāds skaists, latvisks nosaukums, par ko viņiem paldies) pasākumu 7.decembrī 14:00 Universitātes akadēmiskajā bibliotekā. Viņu vidū daudzi autori ar vairākām izdotām grāmatām (ne autoru pašizdevums, bet izdevēju uzdrošināšanās). Šo oficiālajā pasākumu sarakstā "neredzamo" autoru darbību atspoguļo vietne  www.rakstniekukopadore.blogspot.com
  Aizejiet, klausieties, vērtējiet! Vai tiešām LLC odiozo Ogas un Langas-Bokšas atbalstītie var būt vienīgie, ko par mūsu visu naudu reklamēt?
  Paldies tiem, kas jau diezgan regulāri pārsūta datorpastus man ar saņemto informāciju par notiekošo Latvijā. Es nesolu, ka šajā mājas lapā ievietošu  visu man atsūtīto, bet to, kas informē par esošajiem valsts  jeb mūsu visu naudas tērētājiem pretīmstāvošajiem, nepamanītajiem (tīši vai netīši) - to ievietošu noteikti. 
                                                                                                                  Skribents007
Rakstnieku kopa „Dore” aicina uz prozas lasījumu pasākumu „Karstas rindas” 7. decembrī plkst. 14.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā Rīgā, Rūpniecības ielā 10.
Pasākumā piedalīsies rakstnieks, ceļojumu aprakstu un eseju krājuma „No Berlīnes mūra līdz 38. paralēlei”, grāmatas „Gunta Ulmaņa vertikāle”, romānu „Zigfrīda Meierovica trīs Annas”, „Ulmanis. Lielā Kārļa testaments” un 2013. gadā iznākušās grāmatas „Meldras un Matīsa ceļojums vēsturē” autors Jānis Ūdris, māksliniece, dejotāja un rakstniece, grāmatu „Kampūrijas stāsti un pasakas” un 2013. gadā iznākušās grāmatas-poēmas „Desmit Dziesmas par Balto Bruņinieku” autore Sandra Sabīne Jaundaldere, rakstniece, romāna „Liktenīgā atgriešanās” un stāstu grāmatas „Nenotikusi mīlestība” autore Jana Veinberga, dramaturģe Justīne Kļava un rakstniece Edīte Paule. Apmeklētāji varēs noklausīties arī tālumā mītošo „Dores” biedru Ievas Lākutes un Rodrigo Jansona stāstus.
Lasījumos rakstnieki iepazīstinās ar saviem jaunākajiem prozas un dramaturģijas darbiem vai darbu fragmentiem. Pasākuma muzikālo ietvaru veidos mūziķe Rita Alika. Performanci sniegs Sandra Sabīne Jaundaldere. Būs aplūkojama „Dores” grāmatu izstāde.
Rakstnieku kopa darbojas kopš 2009. gada un sākotnēji apvienoja Rakstnieku savienības Literārās akadēmijas absolventus un dalībniekus. Kopas sastāvs ir mainīgs, bet nemainīga ir vēlme rakstīt un iepazīstināt ar saviem darbiem lasītājus un klausītājus. No 2009. gada tiek veidots arī īpašs, ikgadējs pasākums Prozas lasījumu zīmē. 2012. gadā kopa ieguvusi nosaukumu „Dore”. Pasākumu vadīs Justīne Kļava un Jānis Ūdris.
Uz lasījumiem „Karstas rindas” aicināti visi interesenti, ieeja – brīva.

 

Komentāri (2)  |  2013-12-05 08:48  |  Skatīts: 2962x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Džastins Timberleiks* - 2013-12-09 00:58
Cepums par Savējo Literatūras centru. Ļoti smējos. Pilnīgi sagribējās nodibināt iestādi ar šādu nosaukumu.

Dores bloga īstā adrese:
http://rakstniekukopadore.blogspot.com/


Skribents007* - 2013-12-09 20:23
Paldies!
Adresi mājas lapai izlaboju. LAikam redze atkal pievīla.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ