skribents007.1s.lv

 


Saziņai ar neganto un dumjo skribentu007


  Jā, tas esmu es, literātu maitasputns,kura dzīvesvieta vislabprātāk  ir blakus apknābātu literātu kauliņu kaudzei. Nāciet un knābājiet Jūs arī, es padalīšos!
Sniedziet komentāros informatīvajām sadaļām savus papildinājumus, viedokļus. Viss sadalīts pa literatūras veidiem. Proza, lirika u.t.t. Tas, kas nekur neiederas, ielikts sadaļā-Ziņas lasītājiem (turr arī informācija par visiem literārajiem konkursiem). Varbūt ir vērts ieskatīties kādā vecākā rakstā? Viss-par un ap mūžīgo-literatūru.
  Mana mūža mīlestība un patikšana -teātra skatīšanās. Ar joni tuvojas jaunā teātra sezona. Literatūras teorijas sadaļai tapis jau trešais raksts par uzveduma, izrādes recenzijas pamatiem. Ļoti gribētu, ja Jūs atsūtītu savas pirmizrāžu recenzijas. Ieteiktu pašu lugu lasīt pēc izrādes un izrādes recenzijas melnraksta  tapšanas. Tad neietekmēsieties no redzētā, jo bieži vien teksts no izrādes atšķiras.  Par labu tekstam vai izrādei- kā kuro reizi. 
Palamāt  un pasunīt šīs lapas veidotāju, lai cik dīvaini tas nebūtu, Jūs, lasītāji ,varat.
Nosūtot e-pastus uz adresi
;
skribents007@inbox.lv
Arī čivinātājos pa reizei esmu, var palamāt arī tur:https://twitter.com/#!/-Skribents007
Savu viedokli un sašutumu par esošās latviešu rakstniecības pīlāru nepamanīšanu un kritizēšanu variet izteikt rakstu komentāros.Arī ieklikšķināt ieteikumus pie katra raksta,kurš patīk(Twiterī- to es arī māku, bet tur vēl ir draugiem.lv un google pakalpojumu ieteikšana). Ja patīk, vai arī grib atrast domubiedrus-Skribenta007 oponentus. Laipni lūdzu!
P.S. Vienīgi- tā ka negantajam Skribentam007 ir iespēja arī komentārus
dzēst, lūdzu nerakstīt rupjības, bet bezkaunīgi  indīgus viedokļus- cik uziet!
Arī atsūtīt savus rakstus. Kopīgi paķidāt literātus. Ceru, ka saprotiet, ka Skribents007 par rakstiem honorārus nemaksā, bet autora vārdu pieminēs( vai pseidonīmu- kā vēlēsieties). Es mazs par ķirurgu gribēju kļūt-kaut kas līdzīgs- vai ne?
 

2012-07-09 18:57  |  Skatīts: 1539x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ