skribents007.1s.lv

 


Sapņu ekskursija. 4.-6. klašu skolēnu konkurss. Kādas balvas!


Konkursa “Mūsu sapņu ekskursija” nolikums.

 Konkurss norisinās no 2014.gada 6.oktobra līdz 21.novembrim.
Organizators – starptautisko autobusu pasažieru pārvadājumu kompānija ECOLINES (SIA Norma-A).
Konkursā var piedalīties Latvijas pilsētas skolu skolēni no 4. līdz 6. klasei.
Darbu konkursa tematika „Mūsu sapņu ekskursija”.
Konkursa nosacījumi un balvas:
Uzdevums ir attēlot savu sapņu ekskursiju, iekļaujot to vietu aprakstus, kurus klase vēlas apmeklēt. Darbu vēlams veidot, izmantojot dažādas metodes – multimediālā (foto, video, audio), grafiskā (zīmējumi, plakāti) vai literārā (dzeja, eseja);
Darbā jāattēlo/jāpiemin arī ECOLINES autobuss;
No vienas klases drīkst iesniegt vienu „Mūsu sapņu ekskursija” darbu. Katrs darbs var būt veidots individuāli vai grupās;
Darba tehnika, izmēri, apjoms netiek ierobežoti;
Darbā jānorāda mācību priekšmets, ar kuru tiek sasaistīta darba izstrāde;
Iesūtītos skolēnu darbus plānots demonstrēt publiski (piemēram, ECOLINES mājaslapā un sociālo mediju kontos, izstādīt ECOLINES apmeklētāju telpās apskatei, izmantot korporatīvo materiālu izgatavošanai u.tml.), norādot katra darba autoru;
Galvenā balva – viena ECOLINES autobusa (ar apmaksātu degvielu) un šofera nomas pakalpojums bez maksas izmantošanai vienas dienas ekskursijai Latvijas teritorijas robežās (iespējamie autobusa izmantošanas laiki ir pēc konkursa uzvarētāju izvēles, iesniedzot konkrētu ekskursijas datumu ECOLINES vismaz 20 darba dienas iepriekš).
Veicināšanas balvas – 2.-3. vietas ieguvēji saņems ECOLINES veicināšanas balvas.
Jebkuram darbam jābūt konkursa dalībnieku autordarbam (nedrīkst izmantot trešo personu izstrādātus attēlus vai to elementus).
Darbu iesniegšana:
nosūtot pa pastu līdz 2014.gada 21. novembrim (pasta zīmogs), atbilstošam formātam darba iesūtīšanai var izmantot e-pastu: ksenija.mirosnika@ogilvy.lv ai iesniedzot personīgi ECOLINES birojā Aleksandra Čaka ielā 45, Rīgā, LV – 1011.
Uz aploksnes vai iepakojuma jābūt norādei „Konkursam „Mūsu sapņu ekskursija””.
Lai Organizators varētu sazināties ar konkursa dalībniekiem, obligāti jānorāda klases kontaktpersona – klases audzinātāja un viņas kontaktinformācija (tālruņa numurs, e-pasta adrese).
10. Darbu vērtēšanu veiks žūrija, kas sastāv no Organizatora pārstāvjiem un pieaicinātiem ekspertiem. Vērtēšanā izmantotie kritēriji: 50% - darba oriģinalitāte, radošums; 50% - darba izpildījums (kvalitāte). Konkursa žūrijas lēmums ir galīgs un nepārsūdzams.
11. Konkursa rezultātu paziņošana notiks 2014. gada 9. decembrī ECOLINES sociālo mediju kontos: https://www.facebook.com/ECOLINES; https://www.draugiem.lv/ecolines/ un https://twitter.com/Ecolines. Organizatori sazināsies ar konkursā uzvarējušo klasi par balvas saņemšanu.
12. Pēc konkursa noslēguma visi iesniegtie darbi paliek Organizatora rīcībā un var tikt izmantoti ECOLINES publicitātes mērķiem.
13. Piedaloties konkursā, dalībnieks dod savu bezierunu piekrišanu nolikuma nosacījumiem.
14. Visas ekskluzīvās un nododamās tiesības izmantot, publicēt, reklamēt, pavairot, modificēt, mainīt un reproducēt godalgotos darbus jebkurā veidā tiek bez atlīdzības piešķirtas Organizatoram. Piešķirtās tiesības ir neierobežotas neatkarīgi no laika, reģiona vai konkrētā izmantošanas veida.
15. Kontakti papildus informācijai par konkursu: Ksenija Mirošņika, ECOLINES sabiedrisko attiecību konsultante, mobilais telefons 28327243, e-pasts: ksenija.mirosnika@ogilvy.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem.

Komentāri (1)  |  2014-10-07 08:39  |  Skatīts: 8555x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Christy Walton* - 2022-04-06 16:24
Sveiki visi!
Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (christywalton355@gmail.com) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums:a
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:
Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: christywalton355@gmail.com
Ar cieņu jums visiem.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ