skribents007.1s.lv

 


Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss.Līdz 23. vai 26.novembrim!


Zinot manu attieksmi pret esošo valsts stutēto autoru varēšanu, popularizēju vēl vienu literāru darbu konkursu. Šoreiz -pieaugušajiem! To gan organizē pie varas naudas esošie literāti,bet grēks būtu kādiem nepamēģināt savus spēkus. Cik tad to iespēju vairs ir palicis?

Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss

Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un Kultūras ministrijas atbalstītajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.

20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 65. Jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no 2013. gada 21. līdz 25. janvārim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem, kā arī iepazīties citam ar citu. Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās literārās meistardarbnīcās.

Iesniedzamās darbu kopas apjoms:
dzeja 200 līdz 300 rindas,
proza, dramaturģija 25 000 līdz 50 000 zīmes.

Jāiesūta/jāiesniedz:
1.Jūsu darbs datora izdrukā;
2.papildus darba elektroniskā versija (uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv);
3.Ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).


Darbu iesniegšanas termiņš: 2012. gada 23. novembris (pasta zīmogs) vai 26. novembris, iesniedzot personiski.
Adrese: Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam, Rakstnieku savienība, Ģertrūdes iela 31-15, Rīga, LV-1011.

Sīkāku informāciju var gūt www.rakstu.lv, ronalds.briedis@inbox.lv vai pa tālr. 26774517 (Ronalds Briedis, kultūras programmas "Literārā Akadēmija" vadītājs).

Komentāri (0)  |  2012-11-13 11:25  |  Skatīts: 1096x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ