skribents007.1s.lv

 


Vai jaunieši spēj saskatīt kopīgo un atšķirīgo Latvijā un Eiropā? Konkurss!


Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina bērnus un jauniešus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā” un caur literārajiem un vizuālajiem darbiem atklāt kopīgo un atšķirīgo Eiropā un Latvijā. Labāko darbu autori balvā saņems braucienu uz starptautisku vasaras nometni vai iespēju apmeklēt aktīvās atpūtas centru.
Konkursa uzdevums ir izveidot individuālu radošo literāro darbu (stāstu, eseju, dzejoli, pasaku) vai vizuālo darbu (zīmējumu, datorgrafiku, komiksu, kolāžu) par kādu no šī gada konkursa tēmām:
Kopīgais un atšķirīgais Eiropā un Latvijā;
Mana valsts - tava valsts.
Konkursā var piedalīties Latvijas izglītības iestāžu izglītojamie vecumā no 6 līdz 20 gadiem. Darbus vērtēs trīs vecuma grupās: no 6 līdz 10 gadiem; no 11 līdz 15 gadiem; no 16 līdz 20 gadiem.
Lai piedalītos konkursā, līdz 2013.gada 28.marta plkst.16:00 Valsts izglītības attīstības aģentūrā jāiesniedz konkursa darbs un aizpildīts konkursa pieteikums.
Lai bērnu veidotie darbi atbilstu konkursa tēmām, VIAA aicina skolotājus piedalīties bērnu un jauniešu izpratnes veidošanā par Eiropas Savienību un Latvijas lomu tajā, kā arī izskaidrot Eiropas pilsoņa jēdzienu.
„Eiropa skolā” ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas notiek Latvijā un vairāk nekā desmit Eiropas valstīs. Tā mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi un cieņu pret kultūras dažādību Eiropā un ar radošu darbu palīdzību sekmēt eiropeiskās apziņas, starptautiskās sadarbības un demokrātijas izpratni.
Šī gada konkursa darbu tēmas ir noteiktas saskaņā ar Eiropas 2013.gada moto „2013.gads – Eiropas pilsoņu gads”.
Konkursa pieteikuma veidlapa, nolikums un papildu informācija atrodama VIAA mājaslapas
www.viaa.gov.lv sadaļā Eiropa skolā.
Papildu informācija:
Linda Lietaviete,
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760, 29480589
e-pasts:
linda.lietaviete@viaa.gov.lv

Komentāri (0)  |  2013-03-13 19:13  |  Skatīts: 1144x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ