skribents007.1s.lv

 


Jaunos rakstniekus aicina piedalīties īsprozas konkursā "Flash Europa 28"


Eiropas Savienības delegācija Ķīnā sadarbībā ar ķīniešu literāro organizāciju "The Bookworm" aicina jaunos rakstniekus no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm piedalīties īsprozas konkursā "Flash Europa 28".

Uzvarējušie autoru darbi – no katras dalībvalsts pa pieciem – tiks tulkoti ķīniešu valodā un izplatīti bez maksas Ķīnā ar sociālo mediju palīdzību. Katrai no 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm tiks veltīta viena nedēļa, kurā tiks publicēti attiecīgās valsts autoru darbi – viens stāsts katru darba dienu.

Projekta beigās uzvarējušie stāsti tiks izdoti drukātā grāmatā, un visi autori saņems pa vienam eksemplāram.

Lai piedalītos konkursā un pārstāvētu Latviju, autoriem jābūt Latvijas pilsoņiem vai iedzīvotājiem un 2014. gada 31. decembrī – vecumā no 15 līdz 28 gadiem. Saskaņā ar konkursa noteikumiem stāsta garums nedrīkst pārsniegt 500 vārdus, tam jābūt iepriekš nepublicētam un darbībai nepārprotami jānorisinās Latvijā. Konkursa darbiem jābūt uzrakstītiem oficiālā valsts valodā.

Latvijas autori savus darbus var iesūtīt līdz 2014. gada 23. decembrim, rakstot uz e-pasta adresi info@flash-europa-28.org. Stāstam jāpievieno autora biogrāfija, ne garāka par 50 vārdiem, kā arī savs portrets vai cits attēls, ar ko autors vēlas sevi reprezentēt.

Eiropas Savienības delegācija un literārā organizācija "The Bookworm" paturēs tiesības izmantot konkursa darbus tiešsaistē un drukātā veidā pēc saviem ieskaitiem saistībā ar projektu "Flash Europa 28 ", taču autori saglabās visas savas autortiesības. Plašāka informācija par konkursu pieejama šeit.

 

Komentāri (0)  |  2014-08-26 09:15  |  Skatīts: 7158x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ