skribents007.1s.lv

 


Informācija 'teātru režisoriem.Lugas ir dabūjamas!Labots!


Kā man  ir teikuši, tad pēdējos gados Dainis Grīnvalds ar latviešu dramaturgu lugu vākumu ir mētāts kā veca nauda pa Rīgas vietām. Tagad- pašreizējā,kur var  redzēt, lasīt, dabūt iestudēšanai latviešu un cittautu dramaturgu darbus. Paziņojums pārpublicēts pēc tam, kad pazīstams amatierteātru režisors atkal meklēja lugu krājuma pašreizējo atrašanās vietu.Tagad jau ar Daiņa pēcteča Jāņa Jurkāna vārdu kā konsultantu. LAi Jānim izdodas tikpat labi kā Dainim izdevās!

Konsultācijas
režisoriem: lugu informācijas bāze Līdz 2013. gada 31. oktobrim ar LR Kultūras ministrijas atbalstu Latvijas Rakstnieku savienībā Lāčplēša ielā 48/50-12 pieejama latviešu mūsdienu dramaturģijas informatīvā bāze. Tie ir daudzi simti nepublicētu lugu, kuras rakstītas gan orientējoties uz lielajiem un mazajiem profesionālajiem, gan lielajiem un mazajiem amatieru teātriem, gan jauniešu un skolu teātriem. 
 Par iespēju piemeklēt konkrētā teātra vajadzībām piemēroto lugu nepieciešams iepriekš sazināties ar LRS dramaturģijas konsultantu Jāni Jurkānu pa tālr.29410672 vai e-pastu: j.jurkans50@gmail.lv.
Laipni lūdzu izmantot augšminētos kontaktus arī tad, ja jums nepieciešama konsultācija citā laikā, vēlaties saņemt konkrētas lugas pa e-pastu, gribat sazināties ar autoru vai pieteikties uz konsultāciju, vai meklējat atbalstu latviešu dramaturģijas un teātra jomā!
                                           Pārpublicēts no RS mājas lapas::http://www.rakstnieciba.lv/
 
              

Komentāri (2)  |  2012-11-08 10:29  |  Skatīts: 4779x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
@gajputns* - 2013-02-04 18:58
nu, re atkal izmaiņas http://www.rakstnieciba.lv/ ....

Skribents007* - 2013-02-05 14:00
IZmaiņām -skumjš iemesls.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ