skribents007.1s.lv

 


Lugu konkurss “36 stundas”.Līdz 31.janvārim!


Biedrība DARBNĪCAS, sadarbībā ar Dirty Deal Teatro un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu, izsludina un rīko Praktiskās teātra tekstu izstrādes darbnīcu lugu konkursu “36 stundas” ar mērķi veicināt Latvijas dramaturģijas attīstību, stimulēt jaunu darbu tapšanu, attīstot jaunu radošo sadarbības platformu iespējas.
Darbnīcām tiks atlasīti divi augstvērtīgākie teksti, kas laikā no 2013.g. 11.februāra līdz 17.februārim (36 stundās), sadarbojoties radošās komandās (dramaturgs, režisors, aktieri), tiks izstrādāti līdz skatuves lasījuma formai. Darbnīcu komandas vadīs un ar dramaturgiem cieši sadarbosies Latvijā labi pazīstami režisori Mārtiņš Eihe un Valters Sīlis. Darbnīcās varēs piedalīties arī tie dramaturgi, kuru teksti netiks izvēlēti darbnīcām, taču būs iesūtīti konkursam.
Līdz 2013.gada 31.janvārim darbnīcu dalības pretendentiem jāiesūta savi teksti radošajam konkursam elektroniski e-pastā darbnicas@darbnicas.lv, norādot darba autora kontaktinformāciju (tālruņa numuru un e-pasta adresi). Konkursam iesniegtajai lugai jābūt pabeigtai, taču dramaturgam jābūt atvērtam piedāvājumiem lugas tekstu darbnīcas norises laikā mainīt, ja tas nepieciešams lugas kvalitātes paaugstināšanai, saskaņā ar darbnīcās iegūtajām atziņām un lasījuma režisora ieteikumiem. Iesniegtā luga nedrīkst būt iesniegta kādā citā konkursā, publicēta, vai iestudēta.
Lasījumiem iesūtītos darbus vērtēs atlases komisija – Lauris Gundars, Jānis Balodis, Rasa Bugavičute un Anna Sīle.
Konkursa Nolikumu iespējams izlasīt Darbnīcu mājaslapā www.darbnicas.lv
Darbnīcās tapušie lasījumi tiks prezentēti 17.februārī plkst. 18:00 teātrī “Dirty Deal Teatro”
Ieeja – bez maksas.
Adrese: Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2
Projekts notiek, pateicoties Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstam
 
Komentāri (0)  |  2013-01-13 10:34  |  Skatīts: 1385x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ