skribents007.1s.lv

 


„Latvju Tekstu” poēmu konkurss. Līdz 2014.gada 1.jūlijam.


Lai padarītu daudzveidīgāku Latvijas literatūras ainu un aktualizētu poēmas žanru mūsdienu dzejā, žurnāla Latvju Teksti redakcija izsludina poēmu konkursu.
Konkursā iesniedzamas latviešu valodā sarakstītas vai atdzejotas iepriekš nepublicētas mūsdienu autoru poēmas. Minimālais rindu skaits - 100, maksimālais - 300.
Konkursa žuriju veido žurnāla redakcija. Atzinību guvušās poēmas tiks publicētas 2014. gada septembrī Latvju Tekstu Dzejas dienu speciālizlaidumā. Pirmās vietas ieguvējam paredzēta arī naudas balva. 
Poēmu iesūtīšanas termiņš: 2014. gada 1. jūlijs
Poēmu manuskripti sūtāmi uz e-pasta adresi centre@literature.lv vai uz pasta adresi: Latvijas literatūras centrs, Pērses iela 14-8, Rīga, LV-1011 ar norādi "Poēmu konkursam".

P.S. no Skribenta:
Milzīgais konkursa darbu iesniegšanas laiks liek domāt, ka LT apzinās- viņu vislaik stutētie autori nav spējīgi bez pamatīgas dzejas pamatu apgūšanas uz kaut ko jēdzīgu ,kas nav saucams par grafomāniju. Kā būs ar rezultātiem, nezinu, bet ceru uz tiem dzejniekiem, kas tiešām šāda vārda cienīgi. Savukārt ceru, ka Vērdiņam, Vadonam ,Eipuram un citiem tas liks iemācīties dzejas pamatus. Ja tā būs, konkurss būs tiešām sniedzis latvju mūsdienu dzejas attīstībā( šīs- bez ironijas) lielu ieguldījumu-piespiedis tekstdarus kaut ko zināt. Vai mācēs- tas jau cits stāsts..
Komentāri (0)  |  2013-07-17 14:34  |  Skatīts: 2076x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ