skribents007.1s.lv

 


«Kultūras Dienas un Izklaides» LASĪTAVA


Lai veicinātu literārās jaunrades procesu Latvijā, izdevums «Kultūras Diena un Izklaide» (KDi) sāk regulāru literāro tekstu publikāciju sēriju gada garumā LASĪTAVA, kurā savus oriģināldarbus aicināti iesūtīt ne tikai debitanti.
Publikāciju sērijā LASĪTAVA KDi aicina autorus iesūtīt iepriekš nepublicētus oriģināldarbus – prozu (stāstus, esejas, dokumentālo prozu) un dzejas kopas, no kuriem labākie darbi divas reizes mēnesī tiks publicēti laikrakstā KDi. Publicēšanai darbus izraudzīsies eksperti – Inese Zandere un Aivars Eipurs.
Dzejniece un LASĪTAVAS literāro darbu vērtētāja Inese Zandere norāda, ka uz publikāciju sēriju nav jāraugās kā uz sacensību: «LASĪTAVAS būtība ir preses izdevuma atgriešanās pie svarīgas kultūrfunkcijas – literārā procesa kopšanas, padarot to redzamāku un tuvāku lasītāja ikdienai».
Izdevuma KDi galvenā redaktore Dita Rietuma neslēpj prieku par to, ka ir radusies izdevība sākt regulāru literāro darbu publikāciju procesu: «Projekts LASĪTAVA ir iespējams, pateicoties mecenātam, kurš vēlas palikt anonīms. Ceram uz veiksmīgu sadarbību un dažādu paaudžu literātu ieinteresētību!»
Autori tiek aicināti iepriekš nepublicētos oriģināldarbus iesūtīt elektroniskā formātā pa e-pastu lasitava@diena.lv vai aizpildīt anketu www.kulturasdiena.lv sadaļā «Lasītava». Prozas teksta apjoms nedrīkst pārsniegt 9000 rakstu zīmju, ieskaitot atstarpes. Par publikācijām autori saņems honorārus, bet reizi ceturksnī par publicētajiem darbiem www.kulturasdiena.lv balsos lasītāji, un balsojuma favorīts gada noslēgumā iegūs naudas balvu.
Komentāri (0)  |  2013-08-21 22:29  |  Skatīts: 1815x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ