skribents007.1s.lv

 


Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss. Nopietns, izglītojošs! Līdz 31.oktobrim.


                                 Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss  2014.

  Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un LR Kultūras ministrijas atbalstītajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.
  20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 66. Jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no 2014. gada 20. līdz 24. janvārim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem, kā arī iepazīties citam ar citu. Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās meistardarbnīcu grupās.
  Iesniedzamo darbu apjoms:
dzejā – dzejas kopa ar kopējo apjomu 200 līdz 300 rindas,
prozā, dramaturģijā – viens vai vairāki darbi ar kopējo apjomu 25 000 līdz 50 000 zīmes.
  Darbu kopas jāsaglabā vienā Word dokumentā un ar norādi “Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam” jānosūta uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv. Sūtījumam jāpievieno ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

Darbu iesniegšanas termiņš: 2013. gada 31. oktobris.

Sīkāku informāciju var gūt ronalds.briedis@inbox.lv vai pa tālr. 26774517.

Komentāri (0)  |  2013-10-03 19:31  |  Skatīts: 1050x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ