skribents007.1s.lv

 


Lugu konkurss Radioteātrim.


Komentārs:

Alicia Khelly* - 2017-06-03 13:55
Esmu tik laimīgs, ka mana mamma ieguva aizdevumu šodien no šīs privāto aizdevumu uzņēmumam khumalobarrister@gmail.com tagad mēs varam doties atpakaļ uz skolu, lūdzu mamma Cynthia arī mēģināt sazināties ar viņiem par savu aizdevumu, jo mana mamma arī teica, jums ir nepieciešami būtiski steidzama personas aizdevumu. paldies cieņu Alicia.Šosezon Latvijas Radioteātris Teterevu fonda atbalstītajā projektā "Re!Starts" izsludina lugu konkursu. Uz sadarbību tiek aicināti kā latviešu, tā arī krievu valodā rakstošie autori. Rezultāts būs unikāls iestudējums LR, jo raidluga vienlaikus tiks pārraidīta gan latviešu, gan krievu valodā - attiecīgi LR1 un LR4. Tās režisors būs Juris Jonelis, skaņu režisore - Kristīne Zolotorenko.
"Konkursa mērķis ir aicināt divvalodīgo Latvijas sabiedrību uz diskusiju, sadarbību un integrāciju ārpus tādas vai citādas politikas, kas neglābjami ietekmē līdzpilsoņu uzskatus. Konkursa raidlugas žanrs nav noteikts, konkursa tēma - "Latvija. Svarīgāk nekā jebkad agrāk"," stāsta projekta "Re!Starts" vadītājs Kārlis Anitens.
Lugu konkursā piedalīties var gan rūdīti dramaturgi, gan rakstnieki, kuri vēl nekad nav rakstījuši literārus darbus. Konkursa balva ir 1500 eiro honorārs pēc nodokļu nomaksas, raidlugas iestudēšana Latvijas Radioteātrī un translēšana LR1 un LR4 2015.gada 4.maijā plkst. 17.05. 
Latvija. Svarīgāk nekā jebkad agrāk.
 
L U G U    K O N K U R S S
Konkursa rīkotājs: Latvijas Radioteātris, Borisa un Ināras Teterevu atbalstītā projekta „Re!Starts” ietvaros.
 
Balva konkursa uzvarētājam: raidlugas iestudēšana Latvijas Radioteātrī 2015. gada pavasarī (režisors Juris Jonelis, skaņu režisore Kristīne Zolotorenko) ar pirmatskaņojumu Latvijas Radio 1 (latviešu valodā) un Latvijas Radio 4 (krievu valodā) 2015. gada 4. maijā. Lugas tulkošanu no latviešu uz krievu valodu vai no krievu uz latviešu valodu veic Latvijas Radioteātris par saviem līdzekļiem, tulkojumu saskaņojot ar autoru. Par lugas iestudēšanu ar uzvarētāju tiek slēgts autoratlīdzības līgums par vienreizēju autoratlīdzības samaksu. Autoratlīdzības neto apmērs EUR 1500 (viens tūkstotis pieci simti eiro).
 
Konkursa izsludināšana:
2015. gada 15. janvāris
 
Raidlugas iesniegšanas pēdējais termiņš:
2015. gada 15. marts plkst. 23:59
 
Raidlugas žanrs un tēma:
Raidlugas žanrs netiek ierobežots. Raidlugas tēma ir brīvi interpretējams teksts: „Latvija. Svarīgāk nekā jebkad agrāk”. Raidlugas mērķauditorija – Latvijas iedzīvotāji vecumā virs 18 gadiem.
 
Raidlugas apjoms, noformējums un specifikācija:
Raidlugai jābūt viencēlienam 25 – 30 lappušu apjomā, tekstu rakstot 14. izmēra Times New Roman fontā. Raidlugas pirmajā lappusē pirms lugas nosaukuma OBLIGĀTI jānorāda lugas autora vārds, uzvārds vai pseidonīms, vecums, tālruņa numurs un epasta adrese.
 
Konkursa dalībnieku un iesniegto lugu ierobežojumi:
Konkursa dalībnieks/-ce drīkst būt tikai Latvijas Republikas pilsonis/-e vai nepilsonis/-e  ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijā. Lugai jābūt rakstītai latviešu vai krievu valodā. Lugas autors ar savu pieteikšanos konkursā apliecina, ka pats ir lugas autors un ka konkursam iesniegtā luga līdz šim nav iestudēta citos teātros, un ka tā no 2015. gada 13. janvāra līdz 2015. gada 1. jūlijam netiks iestudēta citos teātros, tai nenotiks publiski lasījumi un/vai netiks īstenotas jebkādas citas publiskas pasniegšanas formas. Gadījumā, ja autora iesniegtā luga neuzvar šajā konkursā, autoram ir tiesības to brīvi izmantot no 2015. gada 23. marta.
 
Raidlugas iesniegšanas veids:
elektroniski doc formātā (kā pievienotu failu) pa epastu: restarts@latvijasradio.lv
 
Konkursa vērtēšana:
Konkursu vērtē žūrija, ko veido 20 dažāda vecumu, profesiju un nodarbošanās pārstāvji (literāti, režisori, aktieri, redaktori, sociologi, antropologi, politiķi, studenti, skolotāji), kuri brīvi pārvalda latviešu un krievu valodu. Žūrijas komisiju ir apstiprinājis Latvijas Radio Valdes loceklis, un žūrijas sastāvs nav apstrīdams. Žūrijas locekļu vārdi tiek atklāti līdz ar konkursa uzvarētāja paziņošanu. Žūrijai lugu konkurss ir anonīms – žūrijas locekļi saņem lugas tekstu bez norādēm par autoru. Katrs žūrijas loceklis saņem visas konkursam iesniegtās lugas, no kurām izvēlas desmit labākās, vislabākajai  piešķirot 10 punktus, otrai labākajai 9 punktus utt. utt. Konkursā uzvar tā luga, kas saņēmusi vislielāko kopējo punktu skaitu. Vienādu punktu skaita gadījumā uzvar tā luga, kurai bijis vairāk maksimālo punktu (10) vērtējums. Žūrijas locekļi kā autori lugu konkursā piedalīties nedrīkst. Konkursā nedrīkst piedalīties un konkursa žūrijas sastāvā nav projekta „Re!Starts” vadītājs Kārlis Anitens, kurš pilda konkursa tehniskā sekretāra funkcijas.
 
Konkursa uzvarētāja paziņošana: 2015. gada 23. martā Latvijas Radio 1 raidījumā „Kultūras rondo” un Latvijas Radio 4 raidījumā „Domas. Skaņas. Tikšanās” kā arī elektroniski visiem konkursa dalībniekiem. Latvijas Radioteātris publisko tikai konkursa uzvarētāja vārdu, uzvārdu vai pseidonīmu.

Skribenta007 komentārs:
Atceroties iepriekšējo ar Anitēnu saistīto konkursu-mazs prieks rodas. Konkursa nolikums tagad ir precīzāks, arī Anitēna funkcijas ārēji samazinātas, kaut ceru, ka nākamgad tādu Anitēnu Teterevu fonds vai radio padzīs pavisam. Nepatīk arī tā fonda palīdzības lielīšana. Anitena vadībā pagājšgad bija ieguldītās naudas šķērdēšana vienreizēgiem naudas notrallināšanas projektiem- arī Anitena  mugojums, kas zemu vērtēts http://www.kroders.lv/verte/512. Arī tāds Anitens  agrāk Radioteātrī negrozījās, bija sakarīgāki iestudējumi.

Komentāri (5)  |  2015-01-15 14:42  |  Skatīts: 9154x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
:)* - 2015-01-15 17:24
Vai tad uzvarētājs šim jau nav zināms? :))

Skribents007* - 2015-01-15 17:30
Par uzvarētāju nezinu, bet 5 minūtes pētīju Radioteātra mājas lapā, līdz atradu, kur ir nolikums. Acīm redzami- lasīt autoriem laikam nav paredzēts. Es mazliet Anitena un Co plānus pabojāju.

@gajputns* - 2015-05-05 21:14
tagad ir zināms uzvarētājs :)

HENRIETTA_FERNANDO* - 2016-12-12 08:45
Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Alicia Khelly* - 2017-06-03 13:55
Esmu tik laimīgs, ka mana mamma ieguva aizdevumu šodien no šīs privāto aizdevumu uzņēmumam khumalobarrister@gmail.com tagad mēs varam doties atpakaļ uz skolu, lūdzu mamma Cynthia arī mēģināt sazināties ar viņiem par savu aizdevumu, jo mana mamma arī teica, jums ir nepieciešami būtiski steidzama personas aizdevumu. paldies cieņu Alicia.- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ