skribents007.1s.lv

 


Izsludināts jauno literatūras talantu konkurss "Bērnu literatūras maģija - 2012"(līdz 15.09.)


Izsludināts ikgadējais jauno literatūras talantu konkurss "Bērnu literatūras maģija - 2012" "Cel savu valodu saulītē", kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no visas Latvijas - sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu, ģimnāziju un arodskolu audzēkņi.

Dalībai konkursā jāsagatavo literārs darbs prozas vai dzejas formā, kas līdz š.g. 15. septembrim jānosūta pa pastu uz adresi Dikļu pagasta 1. bibliotēka, "Cielaviņa", Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4223.

Iesniegto darbu izvērtēšanu veiks žūrijas komisija rakstnieka Vika vadībā no 16. - 20. septembrim, savukārt 5. oktobrī notiks konkursa noslēguma pasākums "Cel savu valodu saulītē", kura ietvaros norisināsies konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana, kā arī radošas aktivitātes skolēniem un izglītojošas lekcijas skolotājiem.

Jauno literatūras talantu konkursu organizē Dikļu pagasta pārvaldes darba grupa ar Kocēnu novada domes, Vidzemes plānošanas reģiona, Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra atbalstu.

Konkursa nolikums
Komentāri (0)  |  2012-07-22 15:46  |  Skatīts: 1893x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ