skribents007.1s.lv

 


Apgāds Zvaigzne ABC izsludināja konkursu “Zvaigznes grāmata 2012. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem” 2012.g.2.aprīlī.Papildināts.


Konkurss domāts vairāk pieaugušiem autoriem. Mēģiniet līdz 15.oktobrim pabeigt iesāktu darbu vai  uzrakstīt jaunu. Mums nav tikai pamatoti jākritizē esošie autori, bet jāaicina rakstošo saimē jaunie, ja vecie īsti literāri neapmierina. Lai veicas! Organizatori pagarinājuši darbu iesniegšanas termiņu no 1.oktobra līdz 15.oktobrim!
Pēc skaita piektais Apgāda Zvaigzne ABC rīkotais bērnu un jaunatnes oriģinālliteratūras konkurss, kura mērķis ir izdot aktuālas, mākslinieciski augstvērtīgas, interesantas un vizuāli pievilcīgas grāmatas bērniem un jauniešiem. Konkursā aicināti piedalīties gan profesionāli rakstnieki, gan jaunie autori. Tieši jaunajiem rakstniekiem konkurss “Zvaigznes grāmata” jau vairākkārt izrādījies par pirmo soli ceļā uz pirmo publikāciju un profesionālu rakstniecību.

Konkursā paredzētas trīs nominācijas: ilustrētas grāmatas pirmsskolas vecuma bērniem, grāmatas jaunākā skolas vecuma bērniem un grāmatas vidējā skolas vecuma bērniem un jauniešiem.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2012. gada 15. oktobris. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada janvāra beigām.

Konkursa nolikums

Uzmanību! Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem konkursa nolikumā ir izmaiņas!

 

Komentāri (0)  |  2012-07-23 09:23  |  Skatīts: 2084x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ