skribents007.1s.lv

 


Apgāda "Jumava" konkurss “Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas novados”.


Vēl viens literāri kultūrvēsturisku darbu konkurss, kuram pagarināts darbu iesniegšanas termiņš līdz 15.novembrim. Tāpēc informēju, aicinu piedalīties!
Mūsu tautas vēsture un tās kultūrmantojums ir mūsu tautas pašapziņa, tā apzināšana un saglabāšana ir ļoti svarīgs uzdevums. Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību izsludina šo konkursu, lai mūsu tautas vēsture, mūsu vecvecāku un vecāku stāsti tiktu saglabāti nākošām paaudzēm. Latvijas Pašvaldību savienība, kas aktīvi sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām, izsūta šo konkursa pieteikumu, cerot uz Latvijas pašvaldību, kultūras iestāžu un bibliotēku līdzdarbību informējot interesentus par šo konkursu.
Apgāds “Jumava” 20 darbības gadu laikā ir bijis aktīvs kultūrvēsturisko stāstu izdevējs, tāpēc turpinot grāmatu sēriju par Latvijas kultūrvēsturi, apgāds aicina pašvaldībās dzīvojošos vēsturniekus, literatūras zinātniekus, novadpētniekus un citus aktīvus interesentus, kuri ir pierakstījuši, veidojuši un saglabājuši informāciju un aprakstus par savu novadu un tā notikumiem, veidot manuskriptus, rakstīt stāstus un iesniegt tos konkursa žūrijai izvērtēšanai.
Izveidota profesionāla žūrija vērtēs iesniegtos manuskriptus un konkursa uzvarētāja manuskripts tiks izdots apgāda Jumava grāmatu sērijā par Latvijas kultūrvēsturi. Tiks izvēlēti papildus divi manuskripti, kurus arī nominēs žūrija un tie saņems balvas no apgāda “Jumava”.
Manuskriptu iesniegšanas termiņš: no 2.04.2012 līdz 2.07.2012.

Apgāds "Jumava" un "Latvijas Pašvaldību Savienība" paziņo, ka izsludinātā manuskriptu konkursa “Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas novados” darbu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 2012. gada 15. novembrim.

Iesniegto manuskriptu vērtēšana tiek uzsākta pēc iesniegšanas termiņa beigām un konkursa uzvarētāji tiek paziņoti 1.10.2012. Grāmata tiek izdota 2013. gadā.

Konkursa nolikums un anketa

Komentāri (0)  |  2012-07-26 14:47  |  Skatīts: 2178x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ