skribents007.1s.lv

 


2014. gada 25. oktobrī DARBNĪCĀS sāksies kārtējais rudens „Dramaturģijas pamatu īsais kurss”.


 

No Skribenta 007: Pāris reizes esmu publicējis šīs Darbnīcu kursu reklāmas. Pamanīju vakar, domāju- publicēt vai ne? Tomēr, atceroties to, ko redzēju Nacionālajā skatoties "Manu nabaga tēvu", nolēmu publicēt. Varbūt rodas kāds jauns un talantīgs rakstonis? Gaidīsim. Ne tikai jaunos, bet arī talantīgos.2014. gada 25. oktobrī DARBNĪCĀS sāksies kārtējais rudens „Dramaturģijas pamatu īsais kurss”.

 

Kurss veidots, pamatojoties uz iepriekšējo grupu pieredzi un vēlmēm – līdzās teorētisko zināšanu apguvei klausītāji analizēs jau esošus dramaturģijas tekstus, izrādes un filmas, bet praktiskās radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunā dramaturģe Rasa Bugavičute. Pēc intensīva divu mēnešu apmācību procesa klausītājiem jāspēj apjaust savas nākamās lugas vai kinoscenārija aprises, kā arī jātiek skaidrībā par tehniskajiem līdzekļiem sava talanta izpaušanai. Tomēr ikviens klausītājs noteikti kļūs par kvalificētāku teātra un kino skatītāju.

 

Kursa pasniedzēji - LAURIS GUNDARS un RASA BUGAVIČUTE.

 

Darbnīcas klausītāji tiekas reizi nedēļā Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā ZIRGU PASTS (Dzirnavu ielā 46).

 

Nodarbību dienas – 25., 31. oktobris; 7., 14., 21., 28. novembris; 5., 12. decembris.

 

Visas dienas no plkst. 18.00 – 21.30.

 

Vecākiem par 15 gadiem.

 

Iepriekšējo kursu klausītāju atsauksmes šeit:

 

https://www.darbnicas.lv/tresais-kurss-beidzies/

 

https://www.darbnicas.lv/jau-otrais-kurss/

 

https://www.darbnicas.lv/kurss-beidzies-dzive-sakas/

 

https://www.darbnicas.lv/pavasara-kurss-razigai-vasarai/

 

Mācību maksa – 120.00 EUR (EUR 60.00 mēnesī), ieskaitot mācību materiālus.

 

Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: 11@darbnicas.lv

 

Komentāri (3)  |  2014-10-03 14:39  |  Skatīts: 9603x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
bertina* - 2018-06-12 19:18
Jums nepieciešams finansejums, lai jusu majas, jusu bizness, auto iegadi, lai iegadatos motociklu, lai izveidotu savu biznesu, lai jusu personigas vajadzibas vairs šaubas. Mes sniedzam personas kreditu ar procentu likmi 3% neatkarigi no summas. Jus velaties rakstit, lai jusu personas aizdevumiem, ka es esmu jusu riciba 24h / 24. Vairak informacijas: servicepeakgroup@hotmail.com
Paldies

Christy Walton* - 2022-04-06 16:25
Sveiki visi!
Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (christywalton355@gmail.com) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums:a
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:
Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: christywalton355@gmail.com
Ar cieņu jums visiem.

Wagner* - 2023-08-05 00:40
Es vēlētos jūs visus ieteikt uzticamam un patiesam privātā aizdevuma aizdevējam, kurš apstiprināja manu aizdevumu tikai dažu stundu laikā pēc tik daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem saņemt aizdevumu, es biju pārsteigts un priecīgs, ka privātais aizdevējs mani izglāba un piedāvāja aizdevums ar 2% procentu likmi, sazinieties ar viņu tagad, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums E-pasts: christywalton355@gmail.com


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ