skribents007.1s.lv

 


Izsludina pasaku konkursu bērniem!


Komentārs:


Izdevniecība "Iespēju grāmata" izsludina pasaku konkursu bērniem, kura rezultātā tiks izdots pasaku krājums.

Izdevniecība noteikusi pasaku tēmu – mīlestība. Bērni aicināti rakstīt īpaši mīļas un mīlestības pilnas pasakas. Vēlamais pasakas apjoms – viena līdz divas lapas, rakstītas 12. burtu  lielumā. Pasakas līdz 20. janvārim jāsūta uz e-pasta adresi iespejugramata@gmail.com.

Pēc konkursa noslēgšanās izdevniecība apkopos, izvērtēs un ziņos savā mājaslapā, kuras pasakas ieguvušas izdevniecības simpātijas. Uzvarētāju darbi tiks iekļauti pasaku krājumā, kā arī grāmatiņu saņems kā dāvanu.

Komentāri (4)  |  2015-01-08 21:59  |  Skatīts: 9830x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
HENRIETTA_FERNANDO* - 2016-12-12 08:48
Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Christy Walton* - 2022-04-06 16:23
Sveiki visi!
Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (christywalton355@gmail.com) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums:a
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:
Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: christywalton355@gmail.com
Ar cieņu jums visiem.

MeyerS Davis* - 2022-12-08 19:55
Instead of an Xmas Loan, get a Hacked Blank ATM Card....

I have lost so much money before trying to buy blank ATM card for XMAS for my kids and they took my money and run away knowing that they were fraud. Mr Martins Hackers helped me a lot and delivered the card to me through LINEX delivery service to my house without any issue. Email him now martinshackers22@gmail.com and get yours....

Wagner* - 2023-08-05 00:38
Es vēlētos jūs visus ieteikt uzticamam un patiesam privātā aizdevuma aizdevējam, kurš apstiprināja manu aizdevumu tikai dažu stundu laikā pēc tik daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem saņemt aizdevumu, es biju pārsteigts un priecīgs, ka privātais aizdevējs mani izglāba un piedāvāja aizdevums ar 2% procentu likmi, sazinieties ar viņu tagad, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums E-pasts: christywalton355@gmail.com


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ