skribents007.1s.lv

 


Izsludina pasaku konkursu bērniem!


Komentārs:


Izdevniecība "Iespēju grāmata" izsludina pasaku konkursu bērniem, kura rezultātā tiks izdots pasaku krājums.

Izdevniecība noteikusi pasaku tēmu – mīlestība. Bērni aicināti rakstīt īpaši mīļas un mīlestības pilnas pasakas. Vēlamais pasakas apjoms – viena līdz divas lapas, rakstītas 12. burtu  lielumā. Pasakas līdz 20. janvārim jāsūta uz e-pasta adresi iespejugramata@gmail.com.

Pēc konkursa noslēgšanās izdevniecība apkopos, izvērtēs un ziņos savā mājaslapā, kuras pasakas ieguvušas izdevniecības simpātijas. Uzvarētāju darbi tiks iekļauti pasaku krājumā, kā arī grāmatiņu saņems kā dāvanu.

Komentāri (1)  |  2015-01-08 21:59  |  Skatīts: 8913x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
HENRIETTA_FERNANDO* - 2016-12-12 08:48
Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ