skribents007.1s.lv

 


Tas, ko aizsūtīju un nepublicēja Kultūras Dienā.Atbalsts latviešu literatūrai vai tiem, kas grib labi paēst tikai tāpēc, ka grib saukties literāti?


Kultūras Dienā  zem raksta „Ŗakstniecībā esam atpakaļ XIX gadsimtā.” komentāros izvērtās diskusija par to ,ko grib literāti, ko grib lasītāji.

...
Komentāri (6)  |  2012-07-09 19:05  |  Skatīts: 4200x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saziņai ar neganto un dumjo skribentu007


  Jā, tas esmu es, literātu maitasputns,kura dzīvesvieta vislabprātāk  ir blakus apknābātu literātu kauliņu kaudzei. Nāciet un knābājiet Jūs arī, es padalīšos!
Sniedziet komentāros informatīvajām sadaļām savus papildinājumus, viedokļus. Viss sadalīts pa literatūras veidiem. Proza, lirika u.t.t. Tas, kas nekur neiederas, ielikts sadaļā-Ziņas lasītājiem (turr arī informācija par visiem literārajiem konkursiem). Varbūt ir vērts ieskatīties kādā vecākā rakstā? Viss-par un ap mūžīgo-literatūru.
  Mana mūža mīlestība un patikšana -teātra skatīšanās. Ar joni tuvojas jaunā teātra sezona. Literatūras teorijas sadaļai tapis jau trešais raksts par uzveduma, izrādes recenzijas pamatiem. Ļoti gribētu, ja Jūs atsūtītu savas pirmizrāžu recenzijas. Ieteiktu pašu lugu lasīt pēc izrādes un izrādes recenzijas melnraksta  tapšanas. Tad neietekmēsieties no redzētā, jo bieži vien teksts no izrādes atšķiras.  Par labu tekstam vai izrādei- kā kuro reizi. 

...
2012-07-09 18:57  |  Skatīts: 1508x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.